Teslimat Koşulları

Siparişlerinizin Kargoya veriliş süreleri Ödeme Şekline göre değişmektedir.

Ödeme şekli:

1- Kredi kartı veya kapıda ödeme olursa; Siparişinizini saat 15:00 ten önce (Pazartesi - Cuma ) tamamlamış olursanız siparişiniz aynı gün kargoya verilir. 

2 - Havale / EFT veya Posta Çeki olan Siparişleriniz; Siparişinizin ödemesi hesaplarımızda saat 15:00' ten önce (Pazartesi - Cuma ) hesaplarımızda olursa aynı gün kargoya verilir.

Teslimat süresi : Teslimat adresinin uzaklığına  göre siparişiniz kargo şirketi tarafından size  1-3 gün içerisinde (Mobil bölgeler hariç) ulaştılaracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Mefateks Tekstil ( Mehmet Şen ) garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.stokcum.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise size tarıfımızdan ürünün stoklarımıza giriş tarihi bildirilir. Eğer isterseniz ürünün stoklarımıza girişini bekleyebilir veya ödemenizin iade edilmesini talep edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.